سلام به شما دوست عزیز
بهداد بخشی هستم و  بابت بازدید شما از این سایت متشکرم .
مایلم کمی درباره گذشته و اکنون خودم بگویم و اینکه هدف من از راه اندازی این سایت چیست !

ابتدا تشکر می کنم از اینکه این متن را مطالعه می کنید

من در گذشته شخصی منفی نگر بودم و همیشه دیگران را مقصر اتفاقات زندگیم می دانستم در گذشته خودم را باور نداشتم و در هر فعالیتی شرکت می کردم آن را نیمه کاره رها می کردم ورزش موسیقی و هر فعالیت دیگر را میان را رها می کردم
در این دوران خود را به شدت شخصی ناتوان می دیدم…
برای هر اتفاق خیلی کوچک در زندگیم استرس بسیاری داشتم و این استرس به من اجازه نمی داد یک لحظه آرامش ذهنی داشتهه باشم ، ذهنی درگیر داشتم و شخصی خجالتی بودم تا حدیکه توان صحبت مقابل جمع را نداشتم و نمیتوانستم به دیگران نه بگویم . حتی جرات اینکه بخواهم درخواستی از کسی بکنم را نداشتم (به علت اینکه جرات درخواست کردن را نداشتم باید فرصتهای زیادی را از دست داده باشم )
اگر کسی حق من را می خورد توان دفاع از حق خودم را نداشتم و همه این تجربها باعث شد تا من مدتی افسردگی را هم تجربهه کنم و افسردگی هم باعث شد تا بیماریهای زیادی را تجربه کنم.
خودم را دوست نداشتم و خود را ارزشمند نمی دانستم و این باعث شده بود تا این همه اتفاق به ظاهر بد را تجربه کنم.
اما می خواهم بگویم از پروردگار مهربانم بابت تک تک این تجربه ها عمیقا سپاس گزارم چرا که این اتفاقها من را محدود تر نکردند بلکه توانا تر هم کردند حالا می بینم که این تجربه ها چقدر باعث شده هست تا من تواناتر بشوم با اعتماد به نفس بیشتر بشوم
من هم مانند بسیاری از هم وطن هایمان اعتماد به نفس پایین داشتن را تجربه کردم اما از گذشته درس گرفتم، آموزش دیدم مدتها مطالعه کردم و حالا یاد گرفتم شخصی با اعتماد به نفس باشم.
الان قدرتی دارم که استرس در من جای ندارد آن آرامشی که آن موقع آرزویش را داشتم دارم الان به راحتی به هر درخواستی کهه بخواهم نه می گویم. توان دفاع از حق خودم را دارم توان صحبت مقابل جمع را دارم و اکنون سلامتی عالی را تجربه می کنم.
اکنون عمیقا خودم را دوست دارم خودم را شخصی با ارزش می دانم و این باعث شده تا این را درک کنم که بزرگترین نعمت پروردگارر به من همین فرصت تجربه زندگی کردن هست.
مدت ها هست دارم در زمینه اعتماد به نفس داشتن مطالعه می کنم تحقیق می کنم در این تحقیقات افراد زیادی از گروه هایی مختلف از جمله دکترها استادهای دانشگاه سخنرانها بازیگرها و… را زیرنظر داشتم و بررسی کردم. هرچه بیشتر تحقیق می کردم افراد بیشتری را دیدم که اعتماد به نفس بسیار پایینی داشتند.
من هم اعتماد به نفس پایین داشتن را تجربه کردم و می دانم چقدر عذاب آور هست…
با توجه به تجربیات گذشته ام از دنیای درونم ندای درونم مدتها هست که رسالتم به من اعلام شده هست و این رسالت برعهده منن هست تا اینکه به کسانی که خواهان اعتماد به نفس عالی هستند آموزش بدهم تا اعتماد به نفس عالی داشتن را یاد بگیرند.
رسالت من تلاش در این زمینه هست تا ما بتوانیم جامعه با اعتماد به نفس داشته باشیم و این اعتماد به نفس بالا داشتن را به نسل بعد آموزش دهیم تا جامعه موفق تر داشته باشیم.
در جامعه ای که از اعتماد به نفس پایین برخوردار هستند روند رشد و موفقیت در آن متوقف می شود.

تو هر هدفی را که داشته باشی توان رسیدن به آن را داری فقط کافی هست از اعتماد به نفس خوبی برخوردار باشید !

ما ایرانی ها به علت اینکه بیشتر افراد جامعه ما اعتماد به نفس پایینی دارند فرصت های زیادی در زندگی را از دست می دهیم و در نهایت داشتن زندگی همراه با آرامش فتح قلها داشتن زندگی لذت بخش را هم از دست می دهیم.
و اگر بخواهیم زندگی همراه با آرامش لذت شادی سلامتی موفقیت را داشته باشیم اولین گام برای رسیدن به این زندگی زیبا تقویتت اعتماد به نفس در خودمان هست.
قطعا شما هم از اهمیت اعتمادبه نفس بالا داشتن آگاه هستید چون ۹۰درصد از افراد جامعه ما از اعتماد به نفس پایین برخوردارر هستند اگر شما دوست عزیز جز این دسته از افراد هستید حتما به علت اعتماد به نفس پایین داشتن اتفاقهای به ظاهر بد یا عذاب آوری در زندگیت تجربه کردی …
پس اگر می خواهی زندگی متفاوتی داشته باشید با من همراه شوید تا بتوانیم دنیا را به جای بهتر برای زیستن تبدیل کنیم !

دوست دار شما بهداد